Відгуки - Rock Design

Відгуки

Ви можете придбати ванни від Rock Design у зручній для вас точці

Юля

Дуже хотіла облаштувати собі стильну ванну. В Instagram побачила рекламу Rock Design і закохалась у ваші ванни. Тепер у мене вдома є свою зона для релаксу!)) Ванну мені привезли та встановили.  Роботою задоволена. Недоліків поки що ніяких не помічала.

Плюси:

Стильна, комфортна, довго тримає температуру води

Травень 15, 2019

Роман

Тільки придбали, будемо тестувати. Запакування якісне, усе необхідне є комплекті. Проблем під час замовлення і доставки ніяких не виникало. Привезли прямо під двері.

Квітень 14, 2019

Алла

Ванною задоволені на 100 %! До цього завжди стояла акрилова. Вирішили змінити, бо вона змінила колір і поруч із іншою технікою виглядала брудною і старою.

Із мармуровою не прогадали! Довго тримає температуру води і сама поверхня приємна на дотик, не холодна. + раджу такий дизайн, якщо у вас невелика ванна кімната.

Плюси:

Термостійкість, дорого виглядає

Березень 10, 2019

Сніжана

Стильний дизайн, легка у вставновленні.  У користуванні поки не було проблем. Хороша ванна. Подобається, що не холодно торкатися тілом поверхні. У мене велика за площею ванна кімната, тому велий плюс, що вода довго зберігає тепло. Можна релаксувати довше.

Плюси:

Стильна, дуже комфортно приймати ванну

Вересень 21, 2018

Христина

Користуємося ванною вже 3 роки. Все добре, не лущиться, не залишається темних плям, легко миється, тріщин не пускає. Досі виглядає, як нова. Хоча користуємося нею часто.
Ідеальна для сім’ї із дітьми. Займає відносно небагато місця, а для дітей – майже басейн.

Плюси:

Легко миється, за 3 роки виглядає як нова

Липень 20, 2018

Ми пропонуєм сервіс встановлення під ключ