Вишукані ванни з литого мармуру

Встановлення ванн

Шановний покупець. Дякуємо вам за вибір продукції нашої фірми. Продукція Rock Design ванни, душові піддони і умивальники виготовлені з натурального мармуру. Поверхня наших виробів гладенька. Для того щоб правильно експлуатувати виріб, прохання уважно вивчити цей паспорт. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, пов'язані з експлуатацією, обслуговуванням і ремонтом наших виробів, прохання звертатися до продавця або заводу-виробника.

Купуючи нашу продукцію, прохання звернути увагу на правила, на які поширюються і не поширюються гарантійні зобов'язання заводу-виробника.

Гарантійні зобов'язання

На всі вироби фірми Rock Design ванни, душові піддони, умивальники (далі в тексті вироби) поширюються гарантійні зобов'язання, протягом 10 років, з дня продажу. Якщо протягом гарантійного строку, виріб не можна експлуатувати з вини заводу-виробника або з вини прихованих дефектів, виявлених в процесі експлуатації, виробник зобов'язується зробити безкоштовний ремонт або заміну виробу. Встановіть в виріб пристрій зливу-переливу. При тривалому зберіганні термін гарантії обчислюється з дати випуску виробу заводом-виробником

Гарантійні зобов'язання поширюються


Увага

Категорично заборонено транспортувати і переміщувати вироби використовуючи: комплектуючі деталі, аксесуари і фурнітуру злив-перелив. Захисну упаковку слід знімати тільки в місці остаточного монтажу виробу.

Гарантійні зобов'язання не поширюються


Увага

Збирання, монтаж та встановлення виробів повинні робити сертифіковані фахівці, обізнані з вимогами до монтажу виробів з кам'яної маси

Інструкція зі встановлення та монтажу виробів з кам'яної маси

Перед встановленням виробів необхідно:


Проведіть встановлення виробу


Умови експлуатації виробу


E-mail: office@rock-design.eu   |   (067) 444-67-00, (067) 444-67-22, (067) 320-44-24