Вишукані ванни з литого мармуру

Кольори

Унікальна технологія виробництва ванн з кам'яної маси дає можливість створити витончену кольорову сантехніку більш ніж 2000 різних тонів. На виробництві Rock Design, на замовлення клієнта виготовлять як стандартні так і нестандартні кольорові ванни і раковини, які прекрасно доповнять інтер'єр ванної кімнати надавши їй особливу неповторність. У широкому асортименті кольорові ванни, кольорові раковини, а також кольорові душові піддони.

Різні кольори для внутрішньої і зовнішньої поверхні ванни, а також для всіх деталей, які виробляються окремо. Наприклад, з внутрішню і зовнішню сторони ванни можна пофарбувати в різні кольори, несучи таким чином в інтер'єр відтінок індивідуальності.

Також можна вибрати один з 18 відтінків і 12 різних кольорів блиску для будь-якої фарби.

Кольорова палітра

Таблиця кольорів RAL

Показані кольори можуть відрізнятися від дійсних. Це пов'язано з індивідуальними настройками монітору. Для точного вибору потрібного відтінку кольору необхідно мати оригінальний каталог RAL.

У цій таблиці - найбільш часто використовувані кольори RAL. Крім того, існує велика кількість різних спецефектів: металіки, антики (зістарена фарба), декоративна шагрень, шорсткий муар та ін.

З питань придбання каталогів RAL або підбору кольору звертайтеся до відділу продажів.

Кольорова палітра RAL Кольорова палітра RAL Кольорова палітра RAL Кольорова палітра RAL Кольорова палітра RAL

E-mail: office@rock-design.eu   |   (067) 444-67-00, (067) 444-67-22, (067) 320-44-24